Fire kontorer, men som
☝️ familie
.

Nicke Wikström

VD

nicke@ohmy.se

070 247 88 80

Christian Albinsson

Innholdsstrateg

christian@ohmy.se

070 438 69 46

Sara Thun

Byråsjef

sara@ohmy.se

076 241 14 85

Fanny Holländer

Byråsjef

fanny@ohmy.se

070 963 05 96

Filip Dalhamn

Utviklingsansvarlig

filip@ohmy.se

070 981 32 01

Karolina Sandberg

Byråsjef, studio

karolina.sandberg@ohmy.se

073 310 15 66

Aisha Furuberg Landsverk

Daglig leder

aisha@ohmy.no

092 64 51 77

Patrik Lythell

Kreativ sjef

patrik@ohmy.se

Johan Lycke

Grafisk designer

johan.lycke@ohmy.se

Magnus Lindberg

Kreatør

magnus@ohmy.se

Petter Widberg

Kundeansvarlig

petter@ohmy.se

073 956 49 49

Viktor Löfgren

Utvikler

viktor@ohmy.se

Sandra Bergström

Art director

sandra@ohmy.se

Lina Hovling

Foreldrepermisjon

lina@ohmy.se

Nina Frank

Ansvarig ateljé

nina@ohmy.se

Jesper Andersson

Prosjektleder

jesper@ohmy.se

073 903 54 13

Josefin Svenberg

Sjefredaktør

josefin.svenberg@ohmy.se

Christian Gustavsson

Fotograf

christian.gustavsson@ohmy.se

Amanda Berglund

Art director

amanda@ohmy.se

Aron Sundberg

Designer

aron@ohmy.se

My Dahlstrand

Art Director

my@ohmy.se

Daniel Cederlund

Skribent

daniel@ohmy.se

Anna Beije

Art director

anna.beije@ohmy.se

David Larsson

Innholdsprodusent

david.larsson@ohmy.se

Kristofer Hedlund

Fotograf

kristofer@ohmy.se

Andreas Wirf

Art director

andreas.wirf@ohmy.se

Therese Johansson

Foreldrepermisjon

therese@ohmy.se

Jozef Lego Silfverberg

Prosjektleder

jozef@ohmy.se

070 590 30 09

Fanny Lundstedt

Grafisk formgivare

fanny.lundstedt@ohmy.se

Sigrid Malmgren

Fotograf

sigrid@ohmy.se

Jennifer Åström

Prosjektleder

jennifer@ohmy.se

Erik Backlund

Prosjektleder

erik.backlund@ohmy.se

Carin Sundberg

Prosjektleder

carin.sundberg@ohmy.se

Gustav Felander

Prosjektleder

gustav@ohmy.se

Emma Thordin

Prosjektleder

emma.thordin@ohmy.se

Carolina Zethraeus

Prosjektleder

carolina@ohmy.se

Malin Letser

Redaktør

malin@ohmy.se

Charlotte Frandell

Filmfotograf og produsent

charlotte.frandell@ohmy.se

Agnes Ådell

Prosjektleder

agnes@ohmy.se

Anna Thanner

Tekstforfatter

anna@ohmy.se

Linus Nygren

Filmfotograf og produsent

linus.nygren@ohmy.se

Madeleine Grem-Nielsen

Foreldrepermisjon

madeleine@ohmy.se

Tobias Gustafsson

Utvikler

tobias.gustafsson@ohmy.se

Thomas Rang

Foreldrepermisjon

thomas.rang@ohmy.se

Linda Fritiofsson

Redaktør

linda.fritiofsson@ohmy.se

Lucas Löf

Kreatør

lucas@ohmy.se

Klara Stefansson

Redaktør

klara@ohmy.se

Christoffer Granström

Art director

christoffer@ohmy.se

Ruben Ruthberg

Animatør

ruben.ruthberg@ohmy.se

Maja Wijkström

Foreldrepermisjon

maja@ohmy.se

Daniella Näslund

Art director

daniella.naslund@ohmy.se

Ivan Åkerberg

Grafiker og animatør

ivan@ohmy.se

Johan Eriksson

Utvikler

johan.eriksson@ohmy.se

Lina Larsdotter Åström

Utvikler

lina.larsdotter@ohmy.se

Markus Tiburzi

Teknisk prosjektleder

markus@ohmy.se

Kajsa Wimmer

Strateg

kajsa.wimmer@ohmy.se

Tobias Filipsson

Designer og illustratør

tobias@ohmy.se

Jessica Larsson

Designer

jessica.larsson@ohmy.se

Jakob Dahlbäck

Produsent

jakob@ohmy.se

Frida Ågren

Prosjektleder

frida@ohmy.se

070 619 88 89

Emil Johansson

Produsent

emil@ohmy.se

Andreas Sundström

Sjefutvikler

andreas@ohmy.se

Erik Rosengren

Animatør

erik.rosengren@ohmy.se

Erik Lindgren

Utvikler

erik@ohmy.se

Markus Eliasson

Utvikler

markus.eliasson@ohmy.se

Fredrik Lindblom

Utvikler

fredrik.lindblom@ohmy.se

Andreas Johansson

Utvikler

andreas.johansson@ohmy.se

Mikael Svensson

Utvikler

mikael.svensson@ohmy.se

Joakim Andersson

Utvikler

joakim.andersson@ohmy.se

Marcus Öhman

Utvikler

marcus.ohman@ohmy.se

Hans Wikström

Regnskapsfører

hans@ohmy.se

Patrik Ljungman

Kontorsjef, skribent og fotograf

patrik.ljungman@ohmy.se

073 312 72 54

Jessica Jäderås

Foreldrepermisjon

jessica@ohmy.se

Monica Forsberg

Redaktør

monica.forsberg@ohmy.se

Martin Knutsson

Art director og illustratør

martin@ohmy.se

Kent Johansson

Redaktør

kent.johansson@ohmy.se

Fredric Pihl

Art director

fredric.pihl@ohmy.se